holly
03 دی 1401 - 11:15

شکست عملیات صهیونیست‌ها در «جنین»/تبعید ۵ فلسطینی از «مسجدالاقصی»

نظامیان صهیونیست بامداد امروز شنبه به شهر اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری یورش برده و تلاش کردند که یک مبارز فلسطینی را بازداشت کنند اما با تیراندازی شدید مقاومت، مجبور به عقب نشینی شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه شهاب نیوز، نظامیان صهیونیست بامداد امروز شنبه به شهر اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری یورش بردند:

در پی این یورش گسترده نیروهای مقاومت فلسطین به سوی گشتی ها و نظامیان صهیونیست تیراندازی کردند و درگیری های شدیدی میان دو طرف در نقاط مختلف جنین گزارش شده است:

منابع فلسطینی گزارش دادند که صهیونیست ها در جریان این یورش در تلاش برای بازداشت «ماهر ترکمان» مبارز فلسطینی در اردوگاه جنین بوده اند که در پی تیراندازی شدید نیروهای مقاومت در عملیات خود شکست خورده و مجبور به عقب نشینی شده اند.

در تحولی دیگر، گردان های شهدای الاقصی (شاخه نظامی جنبش فتح) بامداد امروز با انتشار تصاویری از تیراندازی نیروهای مقاومت به سوی شهرک صهیونیست نشین شاکید در غرب شهر جنین خبر داد:

گردان جنین وابسته به گروهان های قدس نیز شامگاه گذشته در بیانیه ای از تیراندازی شدید مبارزان مقاومتی عضو این گردان، به سوی شهرک صهیونیست نشین شاکید خبر داده بود.

شکست عملیات صهیونیست‌ها در «جنین»/تبعید ۵ فلسطینی از «مسجدالاقصی»

در تحولی دیگر از غزه، ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه گذشته با صدور بیانیه ای از سرنگونی یک فروند پهپاد متعلق به ارتش این رژیم بر فراز حریم هوایی غزه خبر داد.

منابع فلسطینی همچنین گزارش دادند که پلیس رژیم صهیونیستی با آزادی پنج نفر از اهالی قدس از زندان های خود ، آنها را از مسجدالاقصی و منطقه قدیمی قدس اشغالی تبعید نموده است.

پلیس رژیم صهیونیستی به این افراد هشدار داده در صورت نزدیک شدن به مسجدالاقصی مجددا بازداشت شده و به زندان افکنده می شوند.

شکست عملیات صهیونیست‌ها در «جنین»/تبعید ۵ فلسطینی از «مسجدالاقصی»

منبع: مهر
شناسه خبر: 929888